ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

Uroczystość ślubowania klas pierwszych to niezwykle ważny dzień dla pierwszoklasistów, ich wychowawców i rodziców. W naszej szkole ta wielka uroczystość odbyła się 25 października 2013 roku.

O tym że najmłodsi są już gotowi do wstąpienia w poczet uczniów Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Węgrzcach Wielkich, świadczyć mogło ich zachowanie oraz zaprezentowane wiersze i piosenki.

Po przepięknie odtańczonym polonezie, zaprezentowaniu programu artystycznego, aktu pasowania na ucznia dokonała Pani dyrektor Jadwiga Ptasznik. Uczniowie klas pierwszych otrzymali pamiątkowy dyplom, drobne upominki od zaproszonych gości oraz od starszych kolegów i koleżanek z klas II.

Po głównej uroczystości odbył się słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Przed maluchami wiele trudu w osiągnięciu wiedzy. Życzymy więc wiele radości, wspaniałych kolegów i koleżanek oraz wielu sukcesów w szkole.