"KWIATY ZA SERCE"

Takie motto towarzyszyło inscenizacji dedykowanej nauczycielom i innym pracownikom naszej szkoły, przygotowanej przez uczniów klas czwartych pod kierunkiem pań Barbary Kawuli i Alicji Madej, która została przedstawiona w naszej szkole 14 października.

W przedstawieniu nie zabrakło gorących życzeń, płynących z wdzięcznych uczniowskich serc dedykowanych Pani Dyrektor, wychowawcom nauczania zintegrowanego, którzy pomagają stawiać pierwsze kroki w szkole, nauczycielom poszczególnych przedmiotów, pedagogowi i bibliotekarzowi oraz pozostałym pracownikom administracji i obsługi. W scenariuszu znalazły się zabawne wiersze oraz bardzo starannie wykonane kostiumy, przedstawiające m.in. Mikołaja Reja, robota. sowę. W drugiej części przedstawienia uczniowie zaprezentowali pokaz mody nauczycielskiej, a stroje próbowali sprzedawać za „kilkanaście lub kilkadziesiąt uśmiechów uczniowskich”. Na wybiegu pojawiły się uczennice w arcyciekawych kostiumach. Dowcipny komentarz opisujący stroje nauczyciela matematyka, polonisty, historyka, przyrodnika i bibliotekarza wzbudził aplauz na widowni. Całość dopełniły wesołe piosenki przygotowane pod kierunkiem siostry Gracjany.