Akcja NO PROMIL - NO PROBLEM

Po raz kolejny nasza szkoła przystąpiła do kampanii społecznej "No promil - no problem" . Nadrzędnym celem akcji jest ograniczenie ilości kierowców, którzy pod wpływem alkoholu lub środków psychoaktywnych prowadzą pojazdy. Ważna jest również zmiana społecznego akceptowania nietrzeźwych za kierownicą i wzmocnienie postawy krytycznej wobec takich kierowców. Akcję przygotowały wspólnie klasa 1a oraz klasa 6a. Starsi koledzy doskonale zaopiekowali się młodszymi uczniami podczas przemarszu z chorągiewkami, plakatami z charakterystycznym logo akcji. Wspólnie rozdawali ulotki napotkanym kierowcom. Z pewnością edukacja od najmłodszych lat przyczyni się do zwiększenia w przyszłości bezpieczeństwa na naszych drogach.