SZACHY DRUŻYNOWE Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Igrzyska Dzieci

W dniu 26 listopada w „Sali Magistrat” w Wieliczce odbyły się zawody w szachach drużynowych.

Z naszej szkoły w turnieju wzięły udział dwie reprezentacje w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzyskach Młodzieży szkolnej.

Możemy się pochwalić, że nasz najmłodszy reprezentant Pieprzyca Karol miał zaledwie 7 lat, jest uczniem klasy 1 i bardzo dzielnie stawił czoła rywalom z rocznika 2011, czyli z klasy 6.

Reprezentacja młodszych:

Pieprzyca Karol z klasy 1

Makuch Miłosz z klasy 2

Wojciech Fijas  z klasy 6

Varga Kinga z klasy 6

Pechowo złożyło się dla nas, że w tym samym dniu co turniej szachowy wszystkie nasze klasy 8 były na wyjeździe do Auschwitz i najstarsi, nie mogli wziąć udziału.

Stąd też w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, drużynę stworzyli uczniowie klas 7, którzy bardzo ambitnie walczyli w zawodach.

Spośród wszystkich zawodników startujących w zawodach, najlepszy wynik na szachownicy, czyli wszystkie wygrane partie i I miejsce w IMS uzyskał Oskar Miętka!

Reprezentacja młodszych:

Miętka Oskar z klasy 7

Wojcieszko Kacper z klasy 7

Lembas Hugo z klasy 7

Anastaziia Taranets z klasy 7

Gratulujemy uczestnikom turnieju zaangażowania oraz życzymy dalszych sukcesów!