Wyniki XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

W tym roku szkolnym do konkursu przystąpiło siedemdziesięcioro uczennic i uczniów klas: od pierwszej do ósmej. Najwyższe wyniki osiągnęli:

Nagroda główna, czyli miejsce I: Misiek Hanna - kl. IIIa, Pikula Karol - kl. IIId

Nagroda, czyli miejsce II: Chmielecki Wiktor - kl. Ia, Wojtas Wiktoria - kl. IIb, Jędrzejczyk Wit - kl. IIc, Gała Weronika - kl. IVc

Wyróżnienie, czyli miejsce III: Korzeniowska Milena - kl. Ia, Opioła Miłosz - kl. IIa, Grodecka Matylda - kl. IIb, Cupiał Anna - kl. IIc, Ruszaj Szymon - kl. IIc, Winiarski Ignacy - kl. IIIa, Dwornik Mikołaj - kl. IIIc, Kmit Karol - kl. IVa, Szypuła Daniel - kl. IVa, Korzeniowska Malwina - kl. IVc, Plewniak Amelia - kl. IVc, Kozubski Tymoteusz - kl. VIb.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy - Organizatorzy.