XXII Festyn Rodzinny

4 czerwca na boisku LKS Węgrzcanka odbył się XXII Festyn Rodzinny, który był idealną okazją do integracji całego środowiska szkolnego. Piękna pogoda sprawiła, że tłumnie przyszły całe rodziny. Zgromadzeni goście mogli podziwiać występy naszych utalentowanych uczniów. A było na co popatrzeć. Łapiące za serce piosenki i tańce wykonane przez najmłodszych uczniów z oddziału przedszkolnego, występy uczniów z klas 1-3, które wcześniej mogliśmy oglądać podczas wiosennego Mini Playback Show. Był też koncert skrzypcowy, pokaz gimnastyczny, występy wokalne i taneczne, skecz... nudy nie było zdecydowanie;) Poza zabawą było też poważnie...na wyznaczonym torze uczniowie z klas 4 mogli zdobyć kartę rowerową.

Pomiędzy występami można było skorzystać z atrakcji towarzyszących: dmuchańcow, waty cukrowej, popcornu, grillowanych smakołyków. Smaczne wypieki i orzeźwiająca lemoniada kusiły na stoisku Leśnych Ludków a kolorowy proszek lądował nie tylko na dzieciach :)

Oczywiście najwięcej emocji dostarczyła wszystkim loteria fantowa. Najwytrwalsi zakupili po kilkanaście losów, licząc na wygranie nagród głównych. Dzięki sponsorom można było wygrać grill gazowy, rower, walizki, robota sprzątającego, bony na pizzę, kosmetyki oraz wiele innych atrakcyjnych nagród. Wszystkie nagrody znalazły swoich właścicieli, a tych, którym się nie udało zapraszamy już za rok :)

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji festynu. Dzięki Wam to był piękny dzień!