Leśne Ludki aktywnie...

Przełom kwietnia i maja był dla członków gromady dosyć aktywny. Z nastaniem wiosny zuchy wyruszyły w teren.

Z okazji Dnia Ziemi posprzątały okolicę szkoły, pokazując wszystkim, że każdy z nas może zrobić dla naszej planety coś dobrego.  Udało się również spotkać z harcerzami z 1 DH D.R.E.S.Z.C.Z. Na wspólnej zbiórce zuchy i harcerze spędziły razem udane popołudnie, była okazja do integracji i wspólnej zabawy.  Przede wszystkim jednak, pełnoprawnymi członkami ZHP zostało kolejnych 7 zuchów. Obietnicę zuchową złożyli:

Wojtek Bogunia

Krystian Korpal

Weronika Gała

Natalia Kościsz

Szymon Gruszczyński

Karol Pikula

Hubert Kokoszka

Na zbiórce leśnej zuchy miały okazję zdobyć trop Robin Hooda. Mieszkańcy lasu musieli wykazać się szeregiem umiejętności, które pozwolą przetrwać w trudnym terenie:). Leśne Ludki były w swoim żywiole:)

Czuwaj!