Kiermasz Wielkanocny!

Przed świętami w naszej szkole odbył się kiermasz ozdób wielkanocnych zorganizowany przez wychowawców i uczniów świetlicy szkolnej. Na kiermaszu sprzedane były ręcznie robione ozdoby świąteczne i dekoracje zrobione przez wychowanków. Można było podziwiać cekinowe jajka, zajączki i koszyczki z makramy, kurki i jajka zrobione z koronki. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem. Rodzice oraz dzieci chętnie kupowali ozdoby na świąteczny stół. Ze sprzedaży świątecznych ozdób zebraliśmy 1650zł. Kwota 1000zł przeznaczona będzie na pomoc w leczeniu ucznia naszej szkoły, Patryka. Za pozostałą kwotę zostaną zakupione materiały potrzebne do świetlicy szkolnej. Serdecznie dziękujemy Rodzicom, dzieciom oraz wszystkim, którzy odwiedzili kiermasz i wsparli nas finansowo.