XVIII Tydzień Bibliotek

XVIII Tydzień Bibliotek wybrzmiewał pod hasłem "Znajdziesz mnie w bibliotece", jest to ogólnopolska akcja promowania czytelnictwa, bibliotek i bibliotekarzy, organizowana przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.

Biblioteka, to piękna i magiczna przestrzeń, która otwiera nas na świat niezwykłych przeżyć i emocji.
      Uczniowie naszej szkoły z zapałem włączyli się do działań promujących pasję czytania.
Konkurs z zamaskowanymi książkami wywołał uśmiech i zamierzone zainteresowanie nowościami.
      Silnych emocji dostarczyła nam sesja zdjęciowa, która szczególnie przypadła do gustu dziewczynkom, wtedy to ciekawość i zaskoczenie mieszały się z zachwytem i przerażeniem.
Efekty naszej zabawy w linku poniżej.
    Zaś po odpowiedniej lekturze, prelekcjach o idei hospicyjnej i wolontariacie uczniowie ochoczo zaangażowali się w pomoc najbardziej potrzebującym.
Mądrość płynąca z książek zmotywowała nas do czynienia dobra, dzięki temu zebraliśmy kilka worków nakrętek, które przekażemy do Hospicjum im. św. Łazarza.
     Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i zapraszamy do biblioteki.