Zaproszenie.

Co roku na całym świecie 25 listopada  obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu również cała nasza społeczność szkolna przystępuje do wspólnego świętowania. W poniedziałek 25 XI biblioteka szkolna organizuje na przerwach oglądanie filmów z misiami w roli głównej oraz degustację misiowego przysmaku- miodu.

Z tej wyjątkowej okazji ogłaszamy  również konkursy:

1. plastyczny – na portret swojego ulubionego misia pluszaka;

2. literacki- epicki  - CV Misia

2.  poetycki - wiersz o misiu

Do biblioteki zapraszamy również misie osobiście, gdyż od czwartku (21XI) organizujemy specjalnie dla nich wystawę pluszaków

Szczegółowy program imprezy na oddzielnych plakatach.

Nasza szkoła przystąpiła również do akcji zbierania nowych pluszaków, gier, książek, zabawek oraz materiałów piśmienniczych dla małych pacjentów z oddziału onkologicznego szpitala w Krakowie –Prokocimiu. Akcja organizowana jest przez Fundację Mam Marzenie. Zbiórka nowych maskotek i innych darów trwa do piątku  22 XI 2019. Prosimy  przynosić rzeczy do biblioteki w budynku gimnazjum.