SZANOWNI PAŃSTWO !

Zachęcamy Państwa do włączenie się w akcję 1 PROCENT DLA NASZEJ SZKOŁY.

Szkoła nasza należy do Stowarzyszenia Pomocy Szkole ”Małopolska” i już po raz piąty bierzemy udział w tej akcji i nadal liczymy na Państwa wsparcie.

Zachęcamy Państwa do wsparcia inicjatywy w rozliczeniu podatkowym za rok 2018.
Przekazując 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, jaką jest Stowarzyszenie Pomocy Szkole Małopolska oraz wskazując w rozliczeniu PIT w odpowiedniej rubryce na naszą szkołę, sprawicie Państwo, że te pieniądze trafią do nas. Odpisów podatkowych 1% mogą dokonać podatnicy rozliczający się PIT – 36, PIT – 37, PIT – 28, PIT 36L lub PIT – 38.
Jak wypełnić PIT:
1. Nazwa OPP – „STOWARZYSZENIE POMOCY SZKOLE „MAŁOPOLSKA”
2. Numer KRS – 0000052078
3. Kwota 1% odpisu
4. Wpisz we właściwą rubrykę – cel, nazwę placówki dla której przeznaczasz odpis: SP Węgrzce Wielkie

5. Zaznaczając pozycję „wyrażam zgodę” umożliwiasz Urzędowi Skarbowemu przekazanie swoich danych osobowych Stowarzyszeniu.

Informujemy, że na stronie internetowej Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska, znajduje się do pobrania niezbędny program dla rozliczenia PIT -ów za 2018 r.

Program zawiera nasz numer KRS.

Program znajduje się na stronie głównej Stowarzyszenie www.spsm.edu.pl

lub do pobrania pod linkiem:    https://download.e-pity.pl/down/setup_e-pity2018-opp-0000052078.exe