ZBLIŻA SIĘ DZIEŃ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

29 października 2013 r. zuchy poszły na pobliski cmentarz porządkować groby. Z dużym zaangażowaniem wyszukiwały nagrobki, których nikt jeszcze nie posprzątał, a także pomagały starszym ludziom nie tylko w porządkowaniu, ale także przynosiły wodę do kwiatów i wyrzucały niepotrzebne rzeczy. Ludzie zaskoczeni nieoczekiwaną pomocą zuchów, odnosili się do nich z wielką życzliwością, wyrażali wiele słów wdzięczności.  Na koniec zuchy zapaliły znicze i pomodliły się za zmarłych. Wszyscy zadowoleni z niesienia pomocy innym ludziom oraz pełni radości z dobrze wykonanej pracy, wrócili do szkoły. Zuchy spisały się na medal!

Zaangażowanie w działania na cmentarzu zostały utrwalone na zdjęciach.                                                                                                                                                       Czuwaj!