MAMY W SZKOLE DAMY I DŻENTELMENÓW!

Na początku czerwca 2013 roku uczniowie klas trzecich i szóstych wzięli udział w dwuetapowym -teoretycznym i praktycznym konkursie „Dobre maniery, czyli kultura na co dzień”. Uczestnicy konkursu zmierzyli się z wieloma trudnymi zadaniami, przygotowanymi specjalnie dla nich przez organizatorki konkursu - Barbarę Studzińską i Elżbietę Mzyk, w których mieli szansę wykazać się teoretyczną i praktyczną znajomością zasad savoir-vivre'u.

W rezultacie wyłoniono 8 laureatów, którzy wykazali się w konkursie niezwykłą uprzejmością, kulturą osobistą oraz znajomością konwenansów towarzyskich. Osobom z najwyższą liczbą zdobytych punktów, komisja konkursowa nadała tytuł honorowy Damy i Dżentelmena, potwierdzając to stosownym certyfikatem.

Laureaci z klas trzecich:

Dama i Dżentelmen A.D. 2013

Dominika Bulira z klasy 3b  i  Łukasz Zygmunt z klasy 3b

II miejsce  – Wojciech Ulmaniec z kl. 3 a

III miejsce – Aleksandra Musiał z kl. 3a

Laureaci z klas szóstych:

Dama i Dżentelmen A.D. 2013

Ada Marszałek z kl. 6b i Patryk Czyżewski z kl. 6a