POŻEGNANIE KLASY IIIB

We wtorek 25 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie klasy III b kończącej pierwszy etap edukacji Na uroczystość przybyła Pani Dyrektor i Wicedyrektor oraz nauczyciele uczący  i liczna grupa rodziców. Uczniowie zaprezentowali program artystyczny składający się  z wierszy , piosenek i tańców. Jako tło i dopełnienie ich występu zebrani mogli obejrzeć prezentację multimedialną ukazującą ważniejsze wydarzenia z życia  klasy na przestrzeni  minionych  trzech lat. W drugiej części uroczystości dzieci zaprezentowały specjalnie  przygotowany  dla swej pani  taniec i wesołą piosenkę  o swojej klasie TRZECIEJ B.

Finałem było zgaszenie świeczek na torcie i odśpiewanie 100 lat.

Wychowawczyni serdecznie podziękowała rodzicom za pomoc i współpracę w trakcie tych trzech lat nauki i życzyła swoim wychowankom udanych, bezpiecznych wakacji i powodzenia w klasie czwartej.

Życzę Ci – znalezienia szczęścia tego małego,

jak promyk słońca w mrocznym podwórzu,

i tego dużego

jak uśmiech i obecność przyjaciela

w trudnym doświadczeniu.

Życzę Ci szczęścia we właściwym momencie.

Bądź gotowy na przyjęcie szczęścia

jak pustynia, która kwitnie po deszczu.

Wychowawczyni: Beata Strzelecka

Węgrzce Wielkie 25.06.2013r.