POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

26 czerwca 2013 r. w naszej  szkole odbyło się uroczyste pożegnanie klas szóstych. Na sali zgromadzili się uczniowie klas 6 i 5 wraz z wychowawcami, nauczyciele, rodzice i pozostali pracownicy szkoły.

Po przekazaniu sztandaru przez uczniów klas szóstych młodszym kolegom, nastąpił bardzo miły    i oczekiwany moment wręczania nagród uczniom, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem.  W tym roku najlepszą uczennicą została Adrianna Marszałek. Rodzicom wyróżnionych uczniów pani Dyrektor wręczyła listy gratulacyjne  i dyplomy z podziękowaniem za pracę na rzecz szkoły.

Po krótkim przemówieniu pani Dyrektor nastąpiła część artystyczna, w której szóstoklasiści podziękowali swoim nauczycielom i wychowawcom za zdobytą wiedzę i opiekę, jaką otrzymali w trakcie swojej nauki w szkole .Dla wszystkich nauczycieli przygotowano pamiątkowe ordery i kwiaty. Nie zabrakło również wesołych wierszyków i piosenek, do których akompaniowała siostra Gracjana. W czasie spotkania można było zobaczyć prezentację multimedialną przygotowaną przez uczniów  pt. „Z aparatem w klasach szóstych”. Zdjęcia z sal  lekcyjnych ,  z wycieczek klasowych  oraz z korytarzy szkolnych wzbudziły wśród uczniów emocje  i wywołały uśmiech na twarzy. Na pożegnanie uczniowie klas piątych oprócz wierszyków przygotowali „mega niespodziankę”- tort i zimne ognie. Kiedy ucichły okrzyki zdziwienia i zachwytu wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

W ubiegłą środę 19.06.13r. odbyła się pożegnalna dyskoteka dla szóstoklasistów. Organizatorami spotkania byli rodzice, którzy jak zwykle nie zawiedli. Zapewnili swoim pociechom muzykę i poczęstunek. Mamom nie zabrakło też polotu w pomysłach do zabawy.

Szóstoklasistom dziękujemy za to, że przez czas spędzony razem stanowiliśmy wspólnotę na dobre i na złe,  gratulujemy wszystkim ukończenia szkoły i życzymy dalszych sukcesów w kolejnym etapie edukacyjnym. Powodzenia!!!

Wychowawcy:  Małgorzata Lebiest i Lidia Ryczan

Absolwenci kl. 6 a