KONKURS KOLĘD

stycznia odbył się w naszej szkole konkurs kolęd, w którym wzięły udział zarówno młodsze, jak i starsze klasy. Jury miało "twardy orzech do zgryzienia", gdyż dzieciaki z ogromnym zaangażowaniem wykonywały kolędy i pastorałki.

Przygotowały ciekawe stroje - śpiewali pastuszkowie, anioły, kolędnicy, a nawet diabełek. O akompaniament zatroszczyła się S.Gracjana, a dekorację sali gimnastycznej przygotowała P.Magdalena Wilusz. Grono Pedagogiczne również chciało spróbować swoich sił i na koniec wykonało piękną pieśń pt. "Nadzieja". Nagrodą były ogromne brawa! Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy a laureatom gratulujemy!

Werdykt jury w składzie: p.Dorota Górska, p.Halina Antosz, p.Alicja Madej, p.Monika Marszałek, p.Krzysztof Rubiś

Soliści:

1. Andrzej Luraniec IIb

2. Natalia Juszkiewicz IIIa

3. Natalia Marecki Ib

Zespoły:

1. 1.      Wiktor Węgrzyn z zespołem 0b
  2. 2.      Klasa IIa
  3. 3.      Klasa IIc

Wyróżnienia:

Klasa Ia, klasa Ic, grupa 0b, grupa 0a (Maciek Wójcik, Adrian Wróbel), Weronika Szylar, Amelia Kwiecińska, Natalia Skoczek, Ania Wincencik

1. 1.      Alicja Kościelny IVa