ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ

W piątek 12 października br. wszyscy uczniowie przybyli do szkoły ubrani na galowo w związku ze świętem KEN, powszechnie zwanym Dniem Nauczyciela.

Uroczysty apel odbył się w sali gimanstycznej, a część artystyczna przygotowana została przez klasy IVa i IVb, pod przewodnictwem wychowawców: Izabeli Kurowskiej i Darii Stachurskiej. Uczniowie odegrali scenkę satyryczną pt. „Lekcja wytrzymałości”, a także zaśpiewali piosenki pod kierunkiem s. Angieszki Makarskiej. Na zakończenie spotkania uczniowie podziękowali swoim pedagogom za troskę, wyrozumiałość i cierpliwość okazywaną im każdego dnia w szkole. Młodzi artyści spisali się dzielnie, pomimo tego, że musieli występować kolejno aż dwa razy, dla młodszej i starszej widowni.