Brawo! Mamy finalistów Małopolskiego Konkursu Humanistycznego

8 grudnia 2011 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w  Myślenicach odbył się etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Humanistycznego, w którym wzięło udział dwóch uczniów naszej szkoły:  Artur FRANASOWICZ I Bartłomiej MZYK z kl. VI a.  Z niecierpliwością czekaliśmy na wyniki tego etapu i z ogromną radością przyjęliiśmy wiadomość, że obydwaj uczniowie naszej szkoły zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego MKH. Jesteśmy z nich bardzo dumni. Już 1 marca  chłopcy staną w szranki ze swoimi kolegami z całego województwa małopolskiego. Będzie ich 167, mamy nadzieję że chłopcy dadzą z siebie wszystko i tego im życzymy.  Do 20 marca 2012 będziemy trzymać kciuki i czekać na oficjalne wyniki. Życzymy Bartkowi i Arturowi sukcesu.