SUKCESY NASZYCH SPORTOWCÓW

Dnia 4 października 2011 r.  w Centrum Edukacyjno-Rekracyjnym SOLNE MIASTO Wieliczce odbyła się uroczystość wręczenia nagród  szkołom, które w ubiegłym roku szkolnym uzyskały najwyższe wyniki w rywalizacji sportowej w Powiecie wielickim.

Nasza szkoła po raz kolejny znalazła się w tym zacnym gronie nagrodzonych. W rywalizacji sportowej wzięło udział 46 szkół podstawowych z całego powiatu, więc konkurencja była ogromna. Dzięki sukcesom naszych sportowców udało nam się zająć VI  miejsce.

Nagrody i wyróżnienia uczniom i nauczycielom wręczył Pan Starosta Jacek Juszkiewicz. Naszą szkołę reprezentowało 2 uczniów wraz z panem Krzysztofem Rubisiem, nauczycielem wychowania fizycznego.

Jesteśmy dumni, że udało nam się pokonać tyle szkół i mamy nadzieję, iż  w tym roku szkolnym nasi sportowcy będą również walczyć o jak najlepsze wyniki.

GRATULUJEMY!!!