"1000 powodów, by czytać"

Nasza szkoła przystąpiła do konkursu organizowanego przez Empik "1000 powodów, by czytać"
W ramach programu mamy szanse na uzyskanie 1000 książek dla naszej biblioteki, ale konieczna jest pełna mobilizacja.
Musimy zagłosować w aplikacji, którą należy pobrać. Instrukcja pobrania poniżej.
Bardzo proszę o rozpropagowanie tej informacji wśród swoich znajomych i rodzin, abyśmy uzyskali jak najwięcej punktów. Można głosować CODZIENNIE.

Michał Krzych i Natalia Kucab z IV b przygotowali pracę plastyczną, a naszym zadaniem jest tylko ZAGŁOSOWAĆ.

Jak głosować w konkursie dla bibliotek szkolnych:

1. Pobierz darmowa aplikację Empik.

2. Uruchom aplikację i zaloguj się lub zarejestruj w programie Empik Premium/Premium.

3. Wybierz szkołę, na którą chcesz głosować = Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Węgrzcach Wielkich!!!

4. Głosuj CODZIENNIE od 28 października 2020 do 30 listopada 2020.

5. Sprawdzaj na bieżąco wyniki głosowania.