Podsumowanie akcji "Odblaskowa szkoła"

30.10 uczniowie klas 1-3 oraz oddziałów przedszkolnych wzięli udział w apelu zorganizowanym na podsumowanie akcji "Odblaskowa szkoła". Głównym punktem  spotkania bylo krótkie przedstawienie w wykonaniu uczniów z zerówki oraz najmłodszych przedszkolaków. Wysłuchaliśmy piosenek i wierszy dotyczących bezpieczeństwa na drodze.
Pani dyrektor, Jadwiga Ptasznik zwróciła uwagę na bezpieczeństwo podczas zbliżającego się swięta zmarłych oraz przypomniała, że odblaski powinniśmy nosić nie tylko wieczorem ale również w dzień, kiedy świeci słońce.
Na zakończenie wręczone zostały nagrody w konkursach organizowanych w czasie trwania akcji. Wszystkim uczestnikom, a szczegolnie wyróżnionym i zwycięzcom serdecznie gratulujemy.
Jesteśmy pewni, że udział w akcji przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa i wiekszej świadomości zagrożeń jakie na drodze na nas czyhają.