Wycieczka klas pierwszych

Wszystkie klasy pierwsze na swoją pierwszą, wspólną wycieczkę wybrały się do Teatru Ludowego na przedstawienie pt. "Kot w butach". Mimo, że historia sprytnego kota jest doskonale wszystkim dzieciom znana, przedstawienie zrobiło na nich ogromne wrażenie. Kot, który ludzkim głosem gada i rozum ma nie od parady to nie lada dziwo, a Kot w butach w Teatrze Ludowym na dodatek jeszcze śpiewa (i to jak!) i tanecznym krokiem wyprowadza Janka-młynarczyka z jego biedy i kłopotów. Historia trzech braci, jednego kota, króla Tęgoskóra, królewny Purchawki i złego czarnoksiężnika Gromiwoja, który oczywiście przegrywa w starciu z kocim sprytem i pomysłowości bardzo się wszystkim podobała. A na zakończenie dzieci nagrodziły aktorów długimi owacjami na stojąco!