ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

17 października 2018 roku do społeczności uczniowskiej naszej szkoły zostali przyjęci tegoroczni pierwszoklasiści. Tak ważną uroczystość rozpoczął oczywiście polonez w wykonaniu uczniów klas pierwszych. Za swój bardzo udany występ, dzieci otrzymały od widzów gromkie brawa. Pani Dyrektor Jadwiga Ptasznik powitała wszystkich gości zebranych na uroczystości i skierowała do pierwszaków kilka słów o ich święcie.

Uczniowie klas trzecich gimnazjum wesołymi wierszami powitali wśród braci uczniowskiej swoich najmłodszych kolegów i koleżanki. Pierwszoklasiści złożyli na ręce Pani Dyrektor uroczyste ślubowanie i zostali przez nią pasowani na uczniów naszej szkoły. Po skończonej akademii dzieci, pod opieką swych wychowawczyń – M. Młodnickiej – Dybel, B. Kalafarskiej i E. Mzyk, udały się do swoich sal. Tam otrzymały dyplomy pasowania na ucznia i upominki od Banku Spółdzielczego i Rady Rodziców. Była to wspaniała uroczystość, a jej powodzenie zawdzięczamy wielkiemu zaangażowaniu wszystkich – rodziców, nauczycieli i uczniów.