„ODBLASKI CHRONIĄ NAS PRZEZ CAŁY ROK” - KONKUR PLASTYCZNY

We wrześniu w ramach programu „Odblaskowa szkoła” został ogłoszony  konkurs plastyczny pt. „ Odblaski chronią nas przez cały rok”. W konkursie wzięli udział  uczniowie z klas O – III. Wpłynęło bardzo dużo prac, które zostały zaprezentowane  na wystawie w korytarzu szkolnym. Prace  konkursowe  były przygotowane różnymi technikami plastycznymi, w różnym formacie. Wykonane zostały prace przestrzenne. Na  wszystkich pracach były wyeksponowane odblaski ratujące życie.

Konkurs został rozstrzygnięty 15 października 2018r. w dwóch kategoriach. Dyplomy i nagrody laureatom, wręczy Pani Dyrektor  na apelu  podsumowującym akcję

„ Odblaskowa szkoła”

Laureaci konkursu „Odblaski chronią nas przez cały rok”

I      miejsce Nina Warchoł klas I c