LISTOPADOWE PORZĄDKI NA CMENTARZU

Jak co roku w listopadzie, zuchy wzięły udział w operacji „Niewidzialna Ręka”, wyruszając na miejscowy cmentarz, by pomóc starszym ludziom w porządkach, ale także posprzątać groby zaniedbane, o których inni zapomnieli. Wszyscy z dużym zaangażowaniem wzięli się do pracy, dobrze wyposażeni w potrzebne szmatki i rękawice. Pogoda nawet całkiem dopisała, choć dość mocno zawiewał wiatr i momentami robiło się zimno. Ale co tam wiatr i chłód, jeśli można zrobić dobry uczynek! A ta praca przyniosła zuchom wiele satysfakcji. Na koniec zuchy zapaliły znicze, szczególnie na tych grobach, na których ich brakowało. Zadowoleni wszyscy wrócili do szkoły i otrzymali sprawność Niewidzialnej Ręki. A co robiły zuchy - można podglądnąć na zdjęciach. Czuwaj!