Klasy drugie w Kopalni Soli w Wieliczce

We wtorek 26 września 2017 r. klasy drugie wraz z wychowawczyniami panią Bożeną Galus i Beatą Strzelecką pojechały do Kopalni Soli w Wieliczce. Głównym celem wycieczki było odkrycie tajemnic podziemia w kopalni. Wspólnie z przewodnikiem rozpoczęliśmy niezwykła wędrówkę podziemnymi korytarzami. W wielickiej kopalni czekały na nas wspaniałe atrakcje. Widzieliśmy podziemną kolejkę, którą turyści będą zwiedzać kopalnię. Dużo radości dostarczył dzieciom podziemny plac zabaw oraz spotkanie z sanatoryjnymi animatorkami . Obejrzeliśmy w podziemnym kinie trójwymiarowym historię powstawania soli w Wieliczce i sposobach jej wydobywania. Wycieczka dostarczyła uczniom wielu emocji i stanowiła wspaniałą przygodę. Do domu wróciliśmy pełni wrażeń.