KLASY PIERWSZE W MUZEUM ŻUP KRAKOWSKICH

26 września 2016r. w poniedziałek  klasy pierwsze   ( 1a i 1b ) wraz z wychowawczyniami  panią Bożeną Galus i panią Beatą Strzelecką pojechały na koncert umuzykalniający  pt.  „Koncertowe obyczaje”  do Muzeum Żup Krakowskich  przygotowany przez artystów z Filharmonii Krakowskiej.

Koncert prowadzony  był  przez panią,  która  w ciekawy i przystępny sposób  wprowadziła  młodych słuchaczy w tematykę spotkania.   Dzieci  z uwagą słuchały poszczególnych fragmentów symfonii  wybitnych kompozytorów  Mozarta, Beethovena.  To było naprawdę miłe przeżycie.  Po koncercie uczniowie udali się na krótki spacer uliczkami Wieliczki, zobaczyły również tężnię solankową.  Dzieci z wycieczki wróciły bardzo zadowolone.