POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

„Przeszliśmy ten most’

W środę 22 czerwca 2016r.odbył się uroczysty komers klas szóstych. W części oficjalnej znalazło się przekazanie sztandaru wyróżnionym uczniom klas piątych, którzy od nowego roku szkolnego będą pełnić tę zaszczytną funkcję. Pani Dyrektor Jadwiga Ptasznik pogratulowała absolwentom wyników  nauce i życzyła im sukcesów w dalszej edukacji.

Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody  książkowe i rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców. Wyróżnieni zostali również najlepsi sportowcy, których udekorowano medalami za  wysokie osiągnięcia w różnych dziedzinach sportu.

W drugiej części uczniowie klas szóstych przedstawili program słowno-muzyczny pt. „Przeszliśmy ten most”, w którym znalazły się zabawne scenki z życia szkoły, piosenki i liryczne wiersze, by w ten sposób podziękować nauczycielom i pracownikom szkoły za wieloletnią opiekę i naukę.

Wszystkiego najlepszego dla absolwentów roku 2016!