XVIII FESTYN RODZINNY ZA NAMI

W niedzielę 12 czerwca 2016 r. w  Szkole Podstawowej w Węgrzcach Wielkich odbył się XVIII Festyn Rodzinny.  Jak  roku uczniowie prezentowali swoje talenty na estradzie, ku uciesze rodziców i licznie zebranej widowni. Dla dzieci jak zwykle rada rodziców i nauczyciele przygotowali  mnóstwo atrakcji, animatorzy dbali o dobrą zabawę, dzieci mogły pobawić się na dmuchanych elementach, mogły przejechać się kolejką górską korzystając z OKULUSA. Było stanowisko origami, malowanie twarzy, zabawy z j. angielskim, rozgrywki sportowe oraz malowanie na szkle. Dzieci mogły zdać egzamin na kartę rowerową.

Ogromną atrakcją dla wszystkich zebranych był skok spadochronowy do celu, spadochroniarze wylądowali na naszym boisku i zostali przywitani owacjami.

Dużym przeżyciem dla wszystkich było spotkanie z Janem Melą, słynnym podróżnikiem i założycielem „Fundacji Poza Horyzonty”  który gościł na naszym festynie i zgodził się na chwilę rozmowy, za co bardzo dziękujemy.

Rada Rodziców jak zwykle przygotowała "cegiełki", które cieszyły się powodzeniem. Wszyscy cieszyli się z losowanych nagród, ale najbardziej zdobywca skutera. Gratulujemy.

Całą imprezę jak co roku prowadziła z werwą i z humorem pani Bożena Galus. Piękna pogoda, dobre humory i wspólna praca była gwarancją cudownej zabawy.

Bardzo dziękujemy rodzicom, którzy z ogromnym zaangażowaniem włączyli się w organizację festynu.

A są to państwo:

Agnieszka Krok z rodziną, Agata Piega z rodziną, Justyna Pawłowska z rodziną, Edyta Węgrzyn z rodziną, Janusz Bułacz z rodziną, Katarzyna Szczurek z rodziną, Sylwia Niemiec z rodziną, Iwona Golik, Magdalena Milecka, Paweł Korbiel, Ewa Bębenek, Agata Konarska, Andrzej Szczurek, Mateusz Szczurek, Dominika Rajczyk z rodziną, Ewa Nowak, Krzysztof Myszkowski, Sylwia Kurkowska, Przemysław Ptasznik, Sylwester Król, Dorota Drożdż, Renata Palińska, Małgorzata Dudek, Katarzyna Michalik, Michał Daniłoś,  Beata Szostak, Katarzyna Królik, Paweł Kukieła, Grzegorz Halota z rodziną