Gofry- słodki podwieczorek

W środę   13 kwietnia  kolejny raz uczniowie klasy 3a  zamienili  się w   „Rycerzy kuchennego  stołu”.  Tym razem  dzieci  postanowiły  zrobić    gofry jako słodki    podwieczorek.  Gofry to wafle, które robi się na ciepło i podaje z bitą śmietaną, polewą czekoladową, cukrem pudrem i  z sezonowymi  owocami.   Przy dużym  wsparciu i pomocy   mam,   uczniowie  wraz z wychowawczynią mogli  zabrać się do wykonania  pysznych  gofrów. Przyjemna woń wypieków  zrekompensowała  dzieciom długi czas oczekiwania na upieczone przysmaki.   Dużo radości dostarczyło dzieciom samodzielne  przyozdabianie gofrów według własnych pomysłów oraz ich  degustacja. Gofry wyszły wyśmienite. Warsztaty  bardzo się uczniom podobały.

Wych. Beata Strzelecka