• Odwiedziny: 3262054

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

Wtorek, 08-go grudnia był dla nas szczególnym dniem. Od rana oczekiwaliśmy na specjalnego Gościa. Tegoroczna aura zrobiła nam psikusa, ale On i w tym roku nas nie zawiódł. Czekaliśmy na niego  od samego rana- dzieci ćwiczyły program artystyczny, który przygotowały razem z Paniami. Kiedy wybiła godzina 14.00,pani Renia pani Magda zawołały nas na sale gimnastyczną, gdzie rozpoczął się teatrzyk. Opowiadał o skrzacie i Krysi, która ciągle robiła wszystkim psikusy- w przedstawieniu braliśmy aktywny udział, poprzez odpowiadanie na pytania i wspólne śpiewanie piosenek.

Po przedstawieniu przybył długo oczekiwany gość- Mikołaj. Zaśpiewaliśmy  mu piosenkę, która bardzo się wszystkim spodobała. Potem Mikołaj rozdał nam prezenty i zrobił sobie z nami pamiątkowe zdjęcia.

DO ZOBACZENIU MIKOŁAJU ZA ROK!!!