„BĄDŹ BEZPIECZNY – NOŚ ODBLASKI “ - KONKURS PLASTYCZNY

We wrześniu w ramach programu „Odblaskowa szkoła” został ogłoszony  konkurs plastyczny  na projekt znaczka odblaskowego pt. „ Bądź bezpieczny – noś odblaski.  W konkursie wzięli udział  uczniowie z klas młodszych.  Wpłynęło bardzo dużo prac, które zostały zaprezentowane  na wystawie  i na korytarzu szkolnym.  Każdego dnia, przed wystawą  można było zauważyć  grupy uczniów,  rodziców  i gości odwiedzających szkołę, rozmawiających na temat prac.

Prace  konkursowe  były przygotowane różnymi technikami plastycznymi. Uczniowie wykazali się ogromną pomysłowością i kreatywnością  w projektowaniu znaczków odblaskowych. Wybór na najciekawszy projekt był bardzo trudny. Konkurs  plastyczny „ Bądź bezpieczny- noś odblaski „  został rozstrzygnięty 12 października. Dyplomy i nagrody za najciekawsze prace zostaną wręczone na akademii podsumowującej  akcję ODBLASKOWEJ SZKOŁY.

Laureaci konkursu „Bądź bezpieczny – noś odblaski”

I miejsca:

Antoni Skop  II c

Aleksandra i Jakub Arendarczyk – praca zbiorowa

Oddział przedszkolny   0 b – praca zbiorowa

Klasa III b – praca zbiorowa.

Bardzo dziękujemy za wykonanie pięknych prac i zapraszamy do kolejnych konkursów.