BIJEMY REKORD! ZAPRASZAMY

16 października podczas  „Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca” pragniemy pokazać całej Europie, że wszystkie polskie dzieci już w szkole podstawowej uczą się podstawowych czynności ratujących życie (czyli uciśnięć i wdechów na fantomach przekazanych przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy) .

Całe wydarzenie odbędzie się 16 października 2015 roku (piątek) od godz.12.00 – 12.30 .

Polegać będzie na jednoczesnym wykonywaniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej na jak największej ilości fantomów, a co za tym idzie przez jak największą ilość osób.

Nasze zmagania zostaną udokumentowane (nagranie video i zdjęcia), a następnie przesłane na  adres: Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, ul. Dominikańska 19c, 02-738 Warszawa.

Zachęcamy do wzięcia  udziału w tej akcji wszystkich chętnych uczniów, nauczycieli , pracowników szkoły jak również rodziców.

Zgłaszać można się do czwartku 15.10.2015r. do p. Lidii Ryczan i p. Moniki Marszałek  w s. 33.

Zapewniamy , że będzie to nie tylko ciekawe przeżycie,  ale również fantastyczna zabawa.