WYJAZD NA MECZ PIŁKARSKI

10 października, w sobotę, nasi uczniowie z klas 4, 5 i 6 mieli okazję obserwować na żywo mecz piłki nożnej na stadionie Wisły Kraków. Drużyna ekstraklasowa Wisły rozegrała mecz towarzyski z byłymi gwiazdami tej drużyny. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6:1 na korzyść aktualnej ekipy.

Wyjazd naszych uczniów i darmowe bilety zorganizowała pani wicedyrektor Barbara Kawula, a w opiece pomagały jej panie Sabina Grochal i Katarzyna Krakowiak. Uczestniczyło w nim 55 dzieci, z których niektórzy po raz pierwszy byli na prawdziwym stadionie.

W trakcie meczu na boisku pojawiło się wiele gwiazd Wisły: Frankowski, Żurawski, Majdan i inni. My wypatrywaliśmy "naszego" zawodnika, czyli pana Kazimierza Kmiecika, który wystąpił z numerem 10 jako kapitan i otrzymał wielkie brawa. Atmosfera stworzona przez kibiców była gorąca, ale przyjazna, jako że grali  tylko Wiślacy. Ten towarzyski mecz, pozbawiony wrogości wobec przeciwnika, mógł być dla naszych uczniów wzorem dobrego kibicowania i dobrej zabawy na stadionie.