W środę  30 października  w  uczniowie klasy III a  kolejny raz zamienili się w  rycerze kuchennego stołu.   Pracując w grupach przygotowywali  pasty kanapkowe. Wiadomo, że pasty kanapkowe są zróżnicowane smakowo i stanowią super urozmaicenie  nudnych, codziennych kanapek. Robi się je szybko i zawsze smakują. Wystarczą jajka na twardo lub kostka białego chudego twarożku oraz różne dodatki – ryby, szczypiorek, pomidor - co kto lubi. Uczniowie z dużym zaangażowaniem przystąpili do zrobienia zdrowych, smacznych, kolorowych kanapek z pastami. Wspólne przyrządzanie i spożywanie ich  było okazją do wyśmienitej zabawy. Dzieci chętnie poczęstowały wykonanymi kanapkami kolegów z innych klas i świetlicy.  Warsztaty upłynęły w miłej i sympatycznej atmosferze. Na kolejnym spotkaniu odwiedzi nas gość –profesjonalny kucharz.