PASJE NASZYCH RODZICÓW

W tym roku szkolnym uczniowie klasy III a postanowili rozwijać swoje pasje   i zainteresowania.  Pasje dają dużo radości. Pomoc w tym przedsięwzięciu zaoferowali   ich rodzice, którzy chcą być partnerami  wspierającymi swoje dzieci w rozwoju  ich zainteresowań.

17 września 2015 r.  odwiedził naszą klasę pan Jakub Bogusz , tata Maćka, którego hobby są stare samochody. Nasz gość  przygotował dla dzieci krótką prezentację  multimedialną o zabytkowych autach  oraz  w  ciekawy,  interesujący  sposób opowiedział historię motoryzacji. W czasie spotkania  dzieci miały  okazję  na żywo obejrzeć samochód marki buick  skylark.  Każdy z uczniów mógł  zasmakować „prowadzenia” cabrioleta.  Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze, było ciekawym doświadczeniem  zachęcającym dzieci do poszerzania swoich zainteresowań. Dostarczyło  im wielu pozytywnych wrażeń. Czekamy na kolejnego gościa.

wych. Beata Strzelecka