XVII FESTYN RODZINNY

W niedzielę 14 czerwca 2015r. w  Szkole Podstawowej w Węgrzcach Wielkich odbył się XVII Festyn Rodzinny.  Tego dnia nasi uczniowie zaprezentowali swój dorobek artystyczny, rodzice przygotowali moc atrakcji do zabawy dla swoich pociech a nauczyciele zorganizowali stanowiska animacyjne. Festyn rodziny jest okazją do wspólnego świętowania po roku ciężkiej pracy. Dzieci ze wszystkich klas były oklaskiwane w czasie prezentacji muzycznych, tanecznych, wokalnych i recytatorskich.

Wszyscy, którzy przybyli na festyn mogli wziąć udział  w zabawach przygotowanych na stanowiskach animacyjnych. Dzieci bawiły się na dmuchanej zjeżdżalni i mogły sprawdzić swoje umiejętności sportowe. Punktem kulminacyjnym był wspaniały pokaz skoków spadochronowych, na który wszyscy czekali z napięciem i oklaskiwali z ochotą.  Uczestnicy festynu  brali udział w licytacjach  piłek, biżuterii, sprzętu RTV. Oprócz atrakcji artystycznych przygotowanych przez naszych uczniów można było odpocząć w kawiarence, w której serwowano przepyszne ciasta i kawę.

Rada Rodziców przygotowała "cegiełki", które cieszyły się jak zwykle dużym powodzeniem. Główną nagrodą był skuter, a szczęście uśmiechnęło się tym znowu do mieszkanki naszej miejscowości. Ci, którzy nic nie wygrali, mogli posmakować wspaniałych wypieków przygotowanych przez mamy i babcie naszych uczniów lub zadowolić się "nagrodą pocieszenia".

Całą imprezę jak co roku prowadziła z werwą i z humorem pani Bożena Galus. Piękna pogoda, dobre humory i wspólna praca była gwarancją cudownej zabawy.

Zapraszamy za rok!