MEDITEST - WYNIKI KONKURSU

15 grudnia 2014 roku w naszej szkole został zorganizowany po raz pierwszy ogólnopolski konkurs wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony - MEDITEST - pod patronatem Ogólnopolskiego Centrum Edukacji. Organizatorkami konkursu w naszej szkole były panie: Monika Marszałek, Lidia Ryczan, Sabina Grochal. W zmaganiach wzięło udział szesnaścioro uczniów. Konkurs przeprowadzony był w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 3-4 (uczniowie: Krok Jakub, Piega Mateusz, Pawłowska Alicja) oraz klasy 5-6 (Jaworska Małgorzata, Smęder Franciszek, Obrzut Olga, Bigos Klaudia, Krok Dominik, Skoczek Kamil, Satoła Paulina, Kościelny Alicja, Główczyk Sabina, Piega Szymon, Pawłowski Michał, Trzaska Michał, Sendorek Martyna) - ranking uczniów wg zajmowanych miejsc. Najlepszy wynik osiągnęła Małgorzata Jaworska z klasy 6a zajmując 18. miejsce. Jest to bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę, iż w konkursie wzięło udział 9240 uczniów. Cieszy fakt, że dołączyli do nas uczniowie klasy trzeciej - Kuba i Mateusz, którzy zajęli 31. miejsce. Wiedza medyczna uczniów naszej szkoły jest zadowalająca, gdyż wszyscy uplasowali się na miejscach: od 18. do 36.