Nie ma nic przyjemniejszego, niż wspólne pieczenie  babeczek.  „Wielkie pieczenie”  wspomaga rozwój dzieci,  pozwala  rozładować napięcie, poprawia koncentrację i doskonali zdolności manualne, stanowi  okazję do wspólnej zabawy. W poniedziałek 15  grudnia  kolejny raz uczniowie klasy 2a  zamienili się w   „Rycerzy kuchennego  stołu”. Wykorzystując  prosty przepis przygotowali, upiekli  i przyozdobili  czekoladowe babeczki.  Dzieci świetnie się bawiły   mieszając i  przekładając  przygotowane ciasto do foremek. Przyjemna woń wypieków  zrekompensowała  dzieciom długi czas oczekiwania na upieczone ciasteczka, nawet gorący smakołyk  nie czekał długo na zjedzenie.    Warsztaty  bardzo   podobały się uczniom. Następne  spotkanie odbędzie się na po Nowym Roku.

Wych. Beata Strzelecka