W poniedziałek 24 listopada w  uczniowie klasy 2 a  rozpoczęli cykl kulinarnych  warsztatów pt. „Rycerze kuchennego stołu”.  Dzięki tym warsztatom  dzieci zapoznają się z podstawami zdrowego odżywiania, poznają zasady savoir - vivre przy stole. Nabędą również umiejętności planowania i organizowania swoich działań, rozwiną swoją kreatywność, samodzielność i sprawność manualną.

Na zajęciach  dzieci pracowały w grupach. Przygotowywały zdrowe, smaczne i kolorowe kanapki, którymi poczęstowały  Panie i dzieci ze świetlicy. Wspólne przyrządzanie i spożywanie kanapek było okazją do wzmocnienia współdziałania i przyjaźni między dziećmi. Warsztaty upłynęły w miłej i sympatycznej atmosferze. Kolejne spotkanie za tydzień.

wych. B.Strzelecka