MAŁOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY 2014/2015

Pierwszy etap tematycznego konkursu: "Skarby przyrody i ich ochrona" odbył się w naszej szkole 23 października 2014 roku. W konkursie wzięło udział jedenaścioro uczniów: z klasy VIa - Główczyk Sabina, Krok Dominik, Pawłowski Michał, Piega Szymon, Satoła Paulina, Skoczek Kamil, Stachera Nina, Stasiecka Martyna, Trzaska Michał; z klasy Va - Smęder Franciszek; z klasy IVa - Pawłowska Alicja. Osiem prac osiągnęło wynik co najmniej 60-procentowy i zostały one wysłane do komisji rejonowej. Największy sukces odniósł Michał Pawłowski, uczeń klasy VIa i zakwalifikował się do etapu rejonowego, który odbędzie się 15 stycznia 2015 roku w Myślenicach. Trzymamy mocno kciuki za Michała oraz życzymy mu dalszych sukcesów!