O PUCHAR TYMBARKU

We wtorek i środę uczniowie naszej szkoły wzięli udział w gminnych rozgrywkach w piłkę nożną „O Puchar Tymbarku”. Mecze odbywały się na boisku Orlik w Wieliczce. Chłopcy z klas młodszych, tj. drugich i trzecich, dzielnie walczyli mimo niesprzyjającej pogody – było mgliście, wilgotno i zimno.

Wszystkie trzy drużyny świetnie się zaprezentowały. Ostatecznie do następnego etapu zakwalifikowała się drużyna z klasy 3c. „Starszacy” czyli chłopcy z klas czwartych i piątych potraktowali rozgrywki niezmiernie serio. Wcale nie przestraszyli się drużyny z Wieliczki, w której zagrali chłopcy, na co dzień grający razem w klubie piłkarskim. Pilnie słuchali rad swoich ojców, którzy dzielnie dopingowali ich podczas meczy. Byli skoncentrowani do ostatniego gwizdka. Do rozgrywek powiatowych awansowała drużyna klas piątych. Wszystkim serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwa!