ŻEGNAJ TRZECIA KLASO!

25 czerwca 2014 r. odbyło się w szkole uroczyste pożegnanie klasy 3c. Uczniowie wraz ze swoją wychowawczynią Barbarą Studzińską przygotowali bogaty program artystyczny, który zaprezentowali zaproszonym gościom. Wspominali swoje początki w klasie pierwszej, śpiewali piosenki, grali na „byle czym”, tańczyli hip-hop i zaprezentowali krótkie przedstawienie teatralno-taneczne do muzyki Piotra Czajkowskiego „Jezioro łabędzie”. Szczerze i z wdzięcznością dziękowali Dyrekcji i nauczycielom za spędzone w szkole lata, za troskę, za przekazanie wiedzy i nauczenie wielu umiejętności oraz za „światło”, które im dali. Serdecznie dziękowali Rodzicom za trud wychowania, wsparcie i miłość. Wszystkim wręczyli na pamiątkę wykonane przez siebie prezenty, które zadziwiły i zaskoczyły. Niektóre momenty z uroczystości zostały utrwalone na zdjęciach :)