„ODBLASKI RATUJĄ ŻYCIE” - KONKURS PLASTYCZNY

We wrześniu w ramach programu „Odblaskowa szkoła” został ogłoszony ogólnoszkolny konkurs plastyczny pt. „ Odblaski ratują życie”. W konkursie wzięli udział  uczniowie z klas O – VI. Wpłynęło bardzo dużo prac, które zostały zaprezentowane  na wystawie  i na korytarzu szkolnym. Prace  konkursowe  były przygotowane różnymi technikami plastycznymi, w różnym formacie.

Na  wszystkich pracach były wyeksponowane ratujące życie odblaski.   Każdego dnia, przed wystawą  można było zauważyć  grupy uczniów,  rodziców  i gości odwiedzających szkołę, rozmawiających na temat prac.

Konkurs  plastyczny „ Odblaski ratują życie” został rozstrzygnięty 8 października 2014r. w dwóch kategoriach. Wręczono dyplomy i nagrody uczniom, których prace okazały się najładniejsze. Nagrody laureatom  wręczała osobiście pani dyrektor Jadwiga Ptasznik.

Laureaci konkursu „Odblaski ratują życie”

I miejsca: Milena Łopusiak kl. I c

Liliana  Wnęk     kl. I c