CHŁOPCY NAJLEPSI w FINALE WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO!

Ogromnym sukcesem zakończył się dla naszej szkoły Finał Województwa Małopolskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych chłopców rocznika 2013.
Zawody odbyły się 23 kwietnia 2024r. na terenie lotniska w Nowym Targu.
W rywalizacji wzięło udział 14 szkół, aktualnych mistrzów z poszczególnych Powiatów z Województwa Małopolskiego.
Chłopcy biegli ze startu wspólnego, wszyscy równocześnie, co wymagało bardzo dużej koncentracji przy tak dużej ilości starujacych zespołów.
Miejsce, które zajmował każdy zawodnik z drużyny było jednoznaczne z ilością zdobytych punktow.Suma punktów wszystkich 6 zawodników dawała rezultat końcowy.
Nasza reprezentacja zajęła 1 miejsce, mając przewagę 50 punktow nad miejscem drugim.

Pierwszy raz w historii naszej szkoły awansowaliśmy do etapu OGÓLNOPOLSKIEGO !!!
SKŁAD DRUŻYNY :
Cieślak Jakub,