II Koncert kolęd i pastorałek

16 stycznia w naszej szkole odbył się wzruszający, pełen zadumy "II Koncert kolęd i pastorałek" przygotowany przez klasę 3d. Celem koncertu było przeniesienie się choć na chwilę w atmosferę minionych świąt Bożego Narodzenia, którym towarzyszy piękna tradycja śpiewania kolęd oraz integracja naszej społeczności szkolnej. Podczas koncertu wystąpiły wszystkie klasy 1-3, prezentując wybraną kolędę bądź pastorałkę.
Było magicznie, nastrojowo i z pewnością koncert wpisze się w nasz coroczny kalendarz wydarzeń i uroczystości.

Podczas koncertu wręczone zostały narody za konkurs wiedzowy o naszym patronie - Januszu Korczaku.

Zapraszamy do obejrzenia skrótu występów, który jest na naszym szkolnym Facebooku.