BEZPIECZEŃSTWO TO PODSTAWA!

Klasy 3b i 2c przygotowały 30.10 przedstawienie dla klas 0-3, na którym przypomniały swoim kolegom o podstawowych zasadach bezpiecznego poruszania się po drodze, a także podsumowały trwającą od września akcję ,,Odblaskowa szkoła". Został przeprowadzony szereg działań, mających na celu uświadomienie uczniom jak ważna jest znajomość znaków drogowych, zasad przechodzenia przez jezdnię,umiejętność zachowania się w różnych sytuacjach czy noszenie odblasków. Do tych działań zaliczamy spotkanie ze strażakami, konkurs wiedzy o bezpieczeństwie oraz plastyczny konkurs "Odblaskowe dzieci". Podczas apelu zostały wręczone dyplomy i nagrody za udział w konkursach.
Mamy nadzieję że dzieci nie tylko będą znały zasady, ale również będą potrafiły je zastosować w praktyce. Bądźmy bezpieczni !!!