• Odwiedziny: 3262024

Zielona szkoła klas 3b i 3c

Wycieczki są by uczyć, doświadczać, ale przede wszystkim by łączyć ludzi i ich integrować. W dniach 25.09 do 29.09 klasy 3B i 3C wybrały się na 5 dniową wycieczkę do Zawoi. Tam nie  tylko zmagali się z codziennymi, kilkugodzinnymi spacerami, ale także z różnorodnymi zajęciami edukacyjnymi oraz warsztatami. Uczniowie odwiedzili bacówkę - uczyli się korzystać z żarna, robić oscypki, wypiekać placki, a także wcielali się i odgrywali scenki góralskie. Mieli również możliwość malowania na szkle, tworzenia z siana figurek (między innymi wiewiórki, królika, grzyba) oraz malowania drewnianych zabawek.Odwiedzili Muzeum Babiogórskiego Parkuje Narodowego, skansen, a także Muzeum Zabawek. Przy tych wszystkich atrakcjach nie zabrakło czasu na relaks i dobrą zabawę. Wieczorna zumba, gry terenowe, a takze wieczorne ogniska wypełnione wspólnymi śpiewami przy świetle i cieple ogniska.