SUKCESY IGRZYSKA DZIECI w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu indywidualnym i drużynowym

W tym samym dniu co nasza młodzież na zawodach powiatowych startowali nasi uczniowie rocznika 2010 i młodsi.
Ogromnie się cieszymy, że tak licznie mogli nas reprezentować i że tak wysokie lokaty zajęli, zarówno indywidualnie jak i drużynowo.

I miejsce w pływaniu sztafetowym zajęły nasze dziewczynki pokonując 4 inne szkoły !
Daje naszemu zespołowi awans do zawodów wojewódzkich, w których sam start jest ogromnym sukcesem.

Skład złotej sztafety:
Gruszka Alicja, Kucab Natalia, Kuc Matylda, Bałamut Julia,Lembas  Sara, Andruchowicz Barbara, Maniecka Zuzanna, Tęczar Martyna, Wojtas Aleksandra.

Sztafeta chłopców zajęła wysokie 2 miejsce i również jesteśmy z nich bardzo dumni!

Skład sztafety:
Teper Wiktor, Kalisz Julian, Kloch Dominik, Lembas Hugo, Skop Jan, Bałamut Tomas, Wojciech Fijas

Wyniki indywidualne:

III m.- Tomasz Bałamut / styl grzbietowy 50 m
I m.Wiktor Teper/ styl motylkowy 25 m.
III m. Hugo Lembas/ styl motylkowy 50 m

I m. Hanna Jarzęcka/ styl grzbietowy 25 m.
III m. Barbara Andruchowicz/ styl motylkowy 50 m
III m. Natalia Ptasznik/ styl klasyczny 25m
III m. Sara Lembas/ styl dowolny 25 m

Ogromne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów w finale wojewódzkim!