BRĄZOWE MEDALE MISTRZOSTW POWIATU DZIEWCZYNEK ( roczniki 2008, 2009)

Nasze dziewczynki rywalizowały w zawodach powiatowych w tym samym dniu co roczniki mlodsze.
W turnieju wzięło udział 5 szkol, które wygrały zawody w poszczególnych Gminach, a mecze rozegrano systemem "każdy z każdym".
Rywalizacja była bardzo zacięta, a w naszym przypadku dwukrotnie mecz musiała rozstrzygnąć dogrywka, w której to zespół który trafia do kosza jako pierwszy wygrywa mecz.
Tym razem zabrakło nam odrobinę szczęścia i siły fizycznej, bo niektóre rywalki były starsze o rok, co było wyraźnie widoczne. Umiejętności naszych dziewczynek były za to na medal!
Piękna gra, rzuty z dwutaktu na kosz to nasza wizytówka. Dziewczyny walczyły do końca i nie dziwi fakt, że po turnieju odczuwały duży niedosyt.

Skład zespołu:
Kinga Gaweł, Maja Kapela, Emilia Piątek, Emilia Salamon.

BRAWA I OGROMNE GRATULACJE!